Këtu mund ta ndiqni meçin Fury – Schwarz

Këtu mund ta ndiqni meçin Fury – Schwarz

Sport qershor 14, 2019 - 23:36
Lexoni detajet

Gjiganti i peshave të rënda në boks, Tyson Fury, do të zbres sonte në ring, për përballjen me Tom Schwarz.

Kjo do të jetë ndeshja e parë e britanikut që nga barazimi kundër Deontay Wilder, kur kontestonte titullin e WBC.

Ky do të jetë një test i rëndësishëm për Fury, para një revanshi të mundshëm me amerikanin Wilder.

Ndeshja mes Tyson ‘Gypsy King’ Fury dhe Tom Schwarz pritet të fillojë rreth orës 04:30 – 05:00 (sipas kohës sonë), raportojnë mediet britanike, transmeton lajmi.net.

Ndeshjen mund ta shikoni LIVE duke klikuar  KËTU