Paparacët në aksion, zbulojnë diçka të paparë

Paparacët në aksion, zbulojnë diçka të paparë

Sport June 12, 2019 - 18:35
Detajet

Gjatë viteve të nëntëdhjeta ishte ëndërr e meshkujve anekënd botës, ndërsa edhe sot 52-vjeçarja Pamela Anderson, duket një seks-bombë. Mu për këtë futbollisti i skuadrës franceze Marseille, Adil Rami, nuk ka vendosur të shkojë pas “zogëzave”, por vëmendjen e ka përqendruar në një “plakë”.

Ai dhe Pamela, pas përfundimit të edicionit futbollistik kanë udhëtuar për në Los Anxhelos për pushime, ndërsa paparacët i kanë fotografuar ata teksa po pushonin në një teracë. Po ashtu është kapur edhe momenti kur Anderson është dukur me kostumet e larjes, me çka shihet se ajo është në formë shumë të mirë.