Infektuar: 4931
Shëruar: 2267
Vdekur: 102
Të gjithë po flasin për mënyrën se si Bernard Challandes festoi pas golit dramatik të Kosovës

Të gjithë po flasin për mënyrën se si Bernard Challandes festoi pas golit dramatik të Kosovës

Sport June 11, 2019 - 00:01
Detajet

Në ndeshjen eliminatore për Kampionatin Evropian, të zhvilluar zhvilluar në Sofje, Kosova arriti fitore dramatike me rezultat 3:2, raporton Zëri.info.

Golin e fitores në minutat e fundit për 3:2 e shënoi sulmuesi Elbasan Rashani.

Rashani shënoi pas një aksioni fenomenal të futbollistëve të Kosovës dhe asistimit të Milot Rashicës.

Pas golit të Rashanit, 'shpërtheu' në reagim edhe trajneri Bernard Challandes.

Image

Ndryshe, vlen të kujtojmë se që prej ardhjes së Challandes, Kosova nuk e ka asnjë humbje./Zëri.info