Infektuar: 3356
Shëruar: 1874
Vdekur: 66
Momenti kur tifozët e Bullgarisë fillojnë t'i sulmojnë 'Dardanët' pas humbjes turpëruese

Momenti kur tifozët e Bullgarisë fillojnë t'i sulmojnë 'Dardanët' pas humbjes turpëruese

Sport June 10, 2019 - 23:55
Detajet

Në ndeshjen eliminatore për Kampionatin Evropian, të zhvilluar zhvilluar në Sofje, Kosova arriti fitore dramatike me rezultat 3:2, raporton Zëri.info.

Ndeshja përfundoi me një incident mes tifozëve bullgarë dhe atyre të Kosovës.

Pas përfundimit të ndeshjes, tifozët bullgarë të irrituar me humbjen filluan t'i sulmonin 'Dardanët'.

Megjithatë, ndërhyrja e shpejtë e sigurimit pengoi diçka më serioze./Zëri.info

Linku i videos: https://www.sportal.bg/video/aWQ9MTI2ODg3JmNhdD0x.html