Infektuar: 1047
Shëruar: 794
Vdekur: 30
Përfundojnë pjesët e para të ndeshjeve të Superligës

Përfundojnë pjesët e para të ndeshjeve të Superligës

Sport May 15, 2019 - 17:06
Lexo Detajet

Në Superligën e Kosovës po luhen ndeshjet e xhiros së parafundit.

Pas 45 minutave të para në kryendeshjen e javës, Llapi po barazon me Feronikelin 1-1 kurse në “paqe” është edhe ndeshja mes Prishtinës dhe Trepçës 89, raporton zeri.info.

Drenica po e mposht 1-0 Ballkanin ashtu si edhe Drita Flamurtarin.