Bashkëshortja i kërkoi të bënin një foto, Lorik Cana ‘ia punon keq’

Bashkëshortja i kërkoi të bënin një foto, Lorik Cana ‘ia punon keq’

Sport prill 19, 2019 - 16:04
Detajet

Legjenda e kombëtares shqiptare, Lorik Cana dhe gruaja e tij, Monica momentalisht janë në pushime, derisa nuk mungojnë fotografitë interesante nga profilet e tyre në rrjetet sociale, transmeton zeri.info

Monica ka publikuar sot disa fotografi, ku ka treguar se çfarë i ka bërë Cana derisa i kërkoi që ta bënin një fotografi.

Teksa ndodheshin në një jaht, Monica i ka kërkuar bashkëshortit të saj që të bënin një foto.

Por, ish-futbollisti i Marseilles, Lazios, Sunderlandit e Galatasarayt e mori me të mirë gruan e tij dhe më pas e hodhi në det.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image