Pjesa e dytë mes Leganes dhe Real Madrid nis me gol

Pjesa e dytë mes Leganes dhe Real Madrid nis me gol

Sport prill 15, 2019 - 22:09
Detajet

Real Madridi e ka barazuar në 1:1 rezultatin kundër Leganes.

Në ndeshjen që po zhvillohet në "Municipal de Butarque", madrilenët e kanë shënuar golin e barazimit.

Në minutën e 51-të, sulmuesi francez, Karim Benzema ka barazuar shifrat./Zëri/