Leganes - Real Madrid: Pjesa e parë përfundon me rezultat të papritur

Leganes - Real Madrid: Pjesa e parë përfundon me rezultat të papritur

Sport prill 15, 2019 - 21:51
Detajet

Ka përfunduar pjesa e parë mes Leganes dhe Real Madridit.

Ndeshja që po zhvillohet në "Municipal de Butarque" ka përfunduar me rezultat 1:0 për vendasit.

Jonathan Silva ('45) shënoi golin e epërsisë për Leganes./Zëri/