Gabim i rëndë nga portieri, zhbllokohet sfida mes Watfordit dhe Arsenalit

Gabim i rëndë nga portieri, zhbllokohet sfida mes Watfordit dhe Arsenalit

Sport prill 15, 2019 - 21:11
Detajet

Arsenali ka kaluar në epërsi përballë Watfordit në "Vicarage Stadium".

Në minutën e dhjetë, falë një gabimi të tmerrshëm nga Ben Foster, Pierre Emerick Aubameyang shënoi për 1:0./Zëri/