Shënoi dy gola të bukur mbrëmë, Herolind Shala tregon emocionet pas fitores

Shënoi dy gola të bukur mbrëmë, Herolind Shala tregon emocionet pas fitores

Sport prill 15, 2019 - 20:09
Detajet

Mesfushori kosovar, Herolind Shala ka qenë protagonist i skuadrës së Vaalerengas në Norvegji.

Vaalerenga regjistroi mbrëmë fitore të madhe 4:1 ndaj Tromsoe, shkruan Zëri.

Ndërkaq, ylli i Kosovës, Shala shënoi dy gola të bukur për skuadrën e tij.

Shala shënoi gol në minutën e 30-të dhe më pas në minutën e 75-të.

Ndërkaq, në rrjetin social, Instagram, Shala ka shkruar:

"I lumtur për tri pikët dhe dy golat me skuadrën. Le të vazhdojmë", shkroi Shala./Zëri/ 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy with 3 points and my first two ë for the club. On to the next!

A post shared by Herolind Shala (@herolindshala) on