Ky është urimi i veçantë i Rashicës për ditëlindjen e gruas së tij

Ky është urimi i veçantë i Rashicës për ditëlindjen e gruas së tij

Sport prill 15, 2019 - 12:30
Detajet

Milot Rashica ka uruar bashkëshorten e tij, Belkiz Kera Rashica, e cila sot e feston ditëlindjen e saj, transmeton zeri.info

Reprezentuesi kosovar është duke shkëlqyer këtë vit në ligën gjermane, derisa ka shënuar 10 gola dhe ka realizuar 3 asistime.

Forma e tij e mirë është edhe për shkak të jetës së tij personale.

Ai është i martuar me Belkiz Keran, e cila sot ka një ditë të veçantë.

“Urime ditëlindja për personin që më dhuron ngrohtësi dhe dashuri çdo ditë”, ka shkruar Rashica në Instagram./Zëri

Image