Kosovë – Bullgari, këta janë gjyqtarët e ndeshjes

Kosovë – Bullgari, këta janë gjyqtarët e ndeshjes

Sport mars 22, 2019 - 19:54
Lexoni detajet

Përfaqësuesja e Kosovës të hënën do të nisë fazën kualifikuese për EURO 2020.

Të përzgjedhurit e Bernard Challandes do të jenë nikoqirë të Bullgarisë në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në sfidën që nis prej orës 20:45.

Ndërkohë, ndeshja do të gjykohet nga gjyqtarët lituanez, raporton Gazetasheshi.com.

Kryesori do të jetë Gediminas Mazeika, teksa do të ndihmohet prej Vytautas Simkus, Vytenis Kazlauskas dhe Manfredas Lukjancukas si i katërti.

Image