Challandes merr zemër, 'bombardon' pas ndeshjes

Challandes merr zemër, 'bombardon' pas ndeshjes

Sport mars 21, 2019 - 21:11
Detajet

Trajneri i Kosovës, Bernard Challandes, shprehet i kënaqur me lojën e 'Dardanëve', raporton Zëri.info.

"Jam i kënaqur me lojën. Ishte një paraiqtje e mirë. Kemi provuar disa skema", theksoi Challandes.

"Tashmë jemi fati edhe për ekipe të mëdha. Jemi mirë dhe të fortë", tha ndër të tjera Bernard Challandes.

Kosova barazoi 2:2 me Danimarkën në Fadil Vokrri. /Zëri.info