Infektuar: 5118
Shëruar: 2370
Vdekur: 112
Këtu mund ta shikoni live shortin e Ligës së Evropës

Këtu mund ta shikoni live shortin e Ligës së Evropës

Sport March 15, 2019 - 13:05
Detajet

Sot do të hidhet shorti i Ligës së Evropës për fazën çerekfinale, transmeton zeri.info

Arsenal, Benfica, Chelsea, Frankfurt, Napoli, Slavia Praha, Valencia dhe Villarreal janë skuadrat çerekfinaliste.

Shorti fillon në orën 13:00.

Këtu mund ta ndiqni drejtpërdrejtë:

https://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2019/draws/round=2000993/