Këtu mund ta ndiqni live shortin e Ligës së Kampionëve

Këtu mund ta ndiqni live shortin e Ligës së Kampionëve

Sport mars 15, 2019 - 11:57
Detajet

Sot do të hidhet shorti për fazën çerekfinale të Ligës së Kampionëve, transmeton zeri.info

Ajaxi, Tottenhami, Manchester Unitedi, Porto, Liverpooli, Manchester City, Barcelona dhe Juventusi janë ekipet çerekfinaliste.

Shorti fillon në orën 12:00.

Në këtë link mund ta ndiqni drejtpërdrejtë shortin:

https://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2019/draws/round=2000982/