Interi kërkon fitoren dhe kualifikimin ndaj Eintracht, ja formacionet zyrtare

Interi kërkon fitoren dhe kualifikimin ndaj Eintracht, ja formacionet zyrtare

Sport mars 14, 2019 - 20:12
Lexo Detajet

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Inter – Eintracht Frankfurt.

Inter luan para tifozëve të vet në ‘Giuseppe Meazza’, në ndeshjen e dytë kundër Eintracht Frankfurt.

Kjo ndeshje do të jetë e vlefshme për fazën e 1/16-ës së finales, në kuadër të Ligës së Evropës.

Ndeshja e parë e kësaj faze kishte përfunduar me rezultatin 0:0, duke lënë që gjithçka të vendoset në Itali.

Inter dhe Frankfurt përballen me fillim nga ora 21:00. Më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

Image

Image