Arsenali kërkon përmbysjen ndaj Rennes, ja formacionet zyrtare

Arsenali kërkon përmbysjen ndaj Rennes, ja formacionet zyrtare

Sport mars 14, 2019 - 20:10
Lexo Detajet

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Arsenal – Rennes.

Arsenal do të luaj përpara tifozëve të vet në ndeshjen e kthimit kundër Rennes, në kuadër të Ligës së Evropës.

Kjo ndeshje do të jetë e vlefshme për raundin e 1/16-ës. Në ndeshjen e parë ‘gunners’ kishin pësuar me rezultatin 3:1.

Sot ata do të tentojnë që të përmbysin gjithçka, me avantazhin e tifozëve dhe fushës në ‘Emirates Stadium’.Ndeshja mes dy skuadrave fillon në ora 21:00. Më poshtë mund t’i gjeni formacionet zyrtare për këtë ndeshje