E fejuara e Wilderit tregon sekretin e lidhjes së fortë mes saj dhe boksierit

E fejuara e Wilderit tregon sekretin e lidhjes së fortë mes saj dhe boksierit

Sport mars 14, 2019 - 17:04
Detajet

E fejuara e boksierit Deontay Wilder, Telli Swif ka thënë se të luturit dhe të festuarit së bashku bën që ata ta mbajnë lidhjen e fortë, transmeton zeri.info

Kampioni botëror në kategorinë “WBC” në peshat e lehta, Wilder dhe dhe Swift janë të fejuar, derisa kanë edhe një vajzë të quajtur Kaorii Lee, që mbushi një vjeç gjatë këtij muaji.  

Swift, që është dizajnere e modës,  ka folur për lidhjen e saj me Wilderin, duke thënë se luten dhe festojnë së bashku.

“Është shumë e rëndësishme që ta mbështetim njëri-tjetrin sepse ne mësojmë dhe rritemi nga njëri-tjetri. Ne lutemi së bashku, gjë për të cilën besojmë se na bën të jemi bashkë”, deklaroi Swift./Zëri

Image

Image

Image

Image

Image