Celina e merr ‘në qafë’ ekipin e tij, humbet penalltinë në mënyrë qesharake

Celina e merr ‘në qafë’ ekipin e tij, humbet penalltinë në mënyrë qesharake

Sport mars 13, 2019 - 22:15
Detajet

Reprezentuesi kosovar, Bersant Celina e ka huqur në mënyrë qesharake një penallti në sfidën e ekipit të tij, Swansea ndaj West Bromwich Albionit, transmeton zeri.info

Celina e pati mundësinë që t’i çonte shifrat në 1:1 në fund të pjesës së parë, por nuk arriti dot të shënojë nga pika e bardhë e 11-metërshit.  

WBA-ja ndërkohë i realizoi edhe dy gola të tjerë dhe triumfoi 3:0 ndaj ekipit të Celinës./Zëri