E veshur në të kuqe, bukuroshja ruse që ndau James nga gruaja provokon keq para ndeshjes së sontme

E veshur në të kuqe, bukuroshja ruse që ndau James nga gruaja provokon keq para ndeshjes së sontme

Sport mars 13, 2019 - 11:18
Detajet

Modelja Helga Lovekaty vishet me ngjyrën e Liverpoolit – por futbollisti i Bayern Munich.

26-vjeçarja e cila raportohet se ka pasur një aferë dashurie me futbollistin e Bayern Munich, James Rodriguez pritet ta luajë një ‘rol madhor’ sonte, shkruan Zëri.

Image

Modelja ruse tashmë ka publikuar një set fotografik, duke provokuar në masë të madhe para ndeshjes në “Allianz Arena” mes Bayern Munich dhe Liverpoolit.

Image

Ndeshja e parë e fazës 1/16 përfundoi pa gola në “Anfield”.

Bukuroshja Helga ka qenë e akuzuar se ka ndarë James me Daniela Ospina.

Dhe tashmë ajo nuk e ka problem që të provokojë me pozat e saj me bikini./Zëri/  

Image

Image

Image