Me flamurin kombëtar në sfond, Granit Xhaka 'tërbon' sërish serbët

Me flamurin kombëtar në sfond, Granit Xhaka 'tërbon' sërish serbët

Sport shkurt 16, 2019 - 23:13
Detajet

Sabri Fejzullahu dhe Korab Shaqiri gjenden sonte në Londër.

Dyshja e njohur e estradës kosovare janë duke mbajtur një koncert në kryeqytetin britanik për nder të Pavarsisë së Kosovës.

Image

Në këtë koncert është i pranishëm edhe futbollisti i Arsenalit, Granit Xhaka, shkruan Zëri.

Xhaka e ka bërë këtë të ditur përmes disa storieve të publikuar në Instagram.

Në këto storie vërehet edhe flamuri kombëtar shqiptar në murin e objektit ku po mbahet koncerti.

Image

Natyrisht, pritet të ketë reagime nga më të ndryshmet prej medieve serbe pas këtij 'makthi' që Xhaka ua shkaktoi sërish popullit fqinj./Zëri/ 

Image