Drita - Gjilani, kompanitë e basteve e favorizojnë këtë skuadër

Drita - Gjilani, kompanitë e basteve e favorizojnë këtë skuadër

Sport shkurt 16, 2019 - 08:34
Detajet

Edhe zyrtarisht jemi futu në ditën e derbit. Drita dhe Gjilani do takohen këtë të shtunë me fillim nga ora 13:30 për të luajtur derbin numër 28-të kampional që nga pasluftja.

Shtëpitë e basteve e kanë favorizuar ekipin bardh e kaltër për këtë duel para kuq e bardhëve.

Fitorja e Dritës vlersohet me kuotë, 2.02,kurse për fitoren e Gjilanit vlen kuota 3.08.

Për ata që mendojnë se rezultati final i ndeshjes do të jet baraz është kuota 3.40.