Infektuar: 5118
Shëruar: 2370
Vdekur: 112
Super-femra italiane e fton publikisht Icardin: Jeto në një anë më të egër

Super-femra italiane e fton publikisht Icardin: Jeto në një anë më të egër

Sport February 14, 2019 - 00:04
Zbuloni detajet

Modelja e Playboy-t, April Summer, njihet për provokimet e shpeshta që i bën Mauro Icardit. Pas deklaratës së saj se është Wanda ajo që kufizon Icardin në karrierë, ajo e ka ftuar ish-kapitenin e Interit  që të kalojnë së bashku ditën e të dashuruarve.

“A do të bëhesh Valentini im? Jeto në një anë më të egër”.

Në një post tjetër pas deklaratave të motrës së Icardit ndaj Wandas, ajo e ka mbështetur duke thënë: “Më duhet të pranoj se më pëlqen motra Icardit, është e vërtetë”.

“Nëse do të isha e martuar me Icardin, do të doja vetëm dashurinë dhe disa bileta prej tij". /Telesport

Image