Seks-bomba amerikane, tifozja më e 'zjarrtë' e Cristiano Ronaldos

Seks-bomba amerikane, tifozja më e 'zjarrtë' e Cristiano Ronaldos

Sport shkurt 12, 2019 - 10:26
Detajet

Joselyn Cano mund të konsiderohet si njëra prej tifozeve më të flakta të Cristiano Ronaldos.

Ajo ka çuditur ndjekësit e saj me pohimin se shpenzon disa orë duke i shikuar videot e fenomenit portugez, Ronaldo, shkruan Zëri.

Image

Cano është një modele e njohur amerikane, e cila numëron plotë 11 milionë ndjekës në Instagram.

Image

Nga ky sezon, Cano mund të konsiderohet një tifoze ekstra për Juventusin.

Ndërsa, linjat e saj trupore, të cilat i ekspozon në rrjetet sociale janë thjesht mbresëlënëse.

Image

Kujtojmë se sulmuesi portugez u transferua te Juventusi nga Real Madridi verën e kaluar, dhe se ka filluar të lë gjurmë te “Zonja e Vjetër” që në sezonin e tij të parë në Itali./Zëri/  

Image

Image