Gruaja dhe agjentja e Icardit e ‘harron’ rinovimin e të shoqit, pozon foto ‘të nxehta’

Gruaja dhe agjentja e Icardit e ‘harron’ rinovimin e të shoqit, pozon foto ‘të nxehta’

Sport shkurt 11, 2019 - 16:28
Detajet

Wanda Nara është gruaja dhe njëkohësisht agjentja e sulmuesit të Interit, Mauro Icardi, transmeton zeri.info

Por, përveç çështjes së rinovimit të kontratës së burrit të saj me klubin italian, ajo po vazhdon të “godasë” me foto e saj në rrjetin social Instagram.

Ajo ka publikuar disa foto mjaft të “nxehta” në Instagram.

Këto ditë argjentinasja është angazhuar shumë me rinovimin e kontratës së burrit të saj dhe ka dhënë deklarata apo reagime për të treguar se prioriteti i saj dhe i lojtarit është Interi dhe rinovimi i kontratës, por kuptohet me të ardhura më shumë./Zëri

Image

Image