Në Itali u lëndua për shkak të seksit, çka do të ndodh te Barcelona?

Në Itali u lëndua për shkak të seksit, çka do të ndodh te Barcelona?

Sport janar 23, 2019 - 14:24
Detajet

Barcelona gjatë kësaj jave e ka bërë një transfer befasues, raporton Zëri.info.

Gjiganti katalunas e ka transferuar futbollisti i Sassuolos, ish-reprezentuesi i Ganës, Kevin Prince Boateng.

Ai do të luajë në ‘Camp Nou’ deri në fund të edicionit, me mundsësi të vazhdimit të kontratës.

Boateng ditë më parë është gjendur në qendër të vëmendjes, këtë herë pas një deklarate të së dashurës së tij Melissa Satta.

Image

Boateng ka luajtur në shumë skuadra evropiane, por nuk ka arritur të jetë stabil, pasi në vazhdimësi ka abuzuar me talentin e tij.

Aktualisht është pjesë e Sassuolos, ndërsa e dashura e tij ka treguar pse ai vazhdimisht duket i lodhur në fushën e lojës.“Ne bëjmë dashuri 7-10 herë në javë dhe për këtë arsye ai është i lodhur në fushë”, ka thënë Melissa.

Mbetet të shihet nëse lëndimet do të vazhdojnë edhe te skuadra e Barcelonës. /Zëri.info

Image