Zyrtare: Emin Bajrami emërohet trajner i këtij ekipi

Zyrtare: Emin Bajrami emërohet trajner i këtij ekipi

Sport janar 21, 2019 - 23:01
Lexo Detajet

Trajneri kosovar, Emin Bajrami, është bërë me ekip të ri, raporton Zeri.info.

Ish-trajneri i Bashkimit të Koretinit dhe Hajvalisë, e ka marrë drejtimin e Arbërisë së Dobrajës, ekip që garon në Ligën e Dytë të Kosovës.

Bajrami në të kaluarën e ka drejtuar edhe ekipin e femrave të Hajvalisë. /Zeri.info/

Image