Ferizaj e zgjedh kryetarin e ri, trajneri...

Ferizaj e zgjedh kryetarin e ri, trajneri...

Sport janar 21, 2019 - 22:24
Lexo Detajet

Klubi i Ferizajt e ka zgjedhur kryetarin e ri, raporton Zëri.info.

Drejtimin e klubit që ka kaluar në krizë financiare e ka marrë Mustafë Grainca.

Lajmi konfirmohet përmes një postimi në faqen zyrtare në rrjetin social Facebook.

Ferizaj pritet që së shpejti ta zgjedh edhe trajnerin e ri pas largimit të Afrim Tovërlanit.

Lexoni më poshtë njoftimin e klubit

KF Ferizaj zgjedh kryetarin e ri të klubit.

Sot klubi ynë ka emëruar si kryetar te ri Mustaf Grainca,Pas mbledhjes së donatorëve eshtë vendosur që për të mirën e klubit, kryetar të jetë z.Grainca.

Ne i urojmë Mustaf Granicës shëndet dhe shumë suksese me klubin tonë, për të arritur së bashku synimet e klubit tonë.

Ndërsa së shpejti do të ju njoftojmë me trajnerin e ri të klubit, si dhe me përforcimet e reja. Gjithçka tani po shkon drejtë përmirësimit, tani na presin ditë të mira.

Ferizaj, Gjithmonë me ty. ë .

Image