Meshkujt do të 'luten' që Juventusi ta fitojë Championsin, ja çka premton bukuroshja italiane

Meshkujt do të 'luten' që Juventusi ta fitojë Championsin, ja çka premton bukuroshja italiane

Sport janar 21, 2019 - 00:12
Zbuloni detajet

Manuela Ferrera ka pozuar “pa korniza” për kalendarin “For Men Magazine 2019” duke qenë një modele njohur e botës së televizionit në Itali.

Bukuroshja e njohur së fundmi ka zbuluar bisedat që ka pasur me Ronaldon.

“Një mik i përbashkët i dha atij numrin tim, Cristiano më kontaktoi. Kështu shkëmbyem disa mesazhe. Ai donte të më komplimentonte, pasi kishte parë fotografitë e mia në revistë. Një miqësi ka lindur mes nesh, ai është pa diskutim një zotëri.

I edukuar dhe pa të meta. Ai më tha ‘je shumë e bukur’ dhe u ndjeva e privilegjuar pasi po merrja komplimente nga një burrë si ai, i cili është rrethuar gjithmonë me femra të bukura. Komplimenti i tij më bëri të lumtur, pasi pa tek unë një bukuri të butë jo vulgare. Tradita e bukurisë italiane është pushtuar, ndaj unë e çmoj vlerën e saj”, ka thënë ajo, transmeton Gazeta Olle.

Nëse Juventus fiton Ligën e Kampionëve? “Do të bëja si Ferilli, kur Roma fitoi kampionatin, striptizëm me bikini, pse jo?”.

Image

Image