Lajm i madh vjen nga Gjermania, shpërblehet Milot Rashica

Lajm i madh vjen nga Gjermania, shpërblehet Milot Rashica

Sport janar 20, 2019 - 20:42
Lajmet e fundit nga sporti

Milot Rashica ka shënuar golin e vetëm për Werder Bremen ndaj Hannoverit.

Rashica shënoi në minutën e 32-të, dhe bëri një paraqitje të mirë, shkruan Gazeta Olle.

Kjo nuk ka kaluar pa u vërejtur në Gjermani. Tifozët e Werder Bremenit e kanë zgjedhur lojtarin më të mirë të ndeshjes.

Ky ishte goli i dytë i Rashicës këtë sezon në Bundesliga.