U njoftuan në diskotekë dhe e kaluan natën së bashku, mediat angleze e zbulojnë një video interesante

U njoftuan në diskotekë dhe e kaluan natën së bashku, mediat angleze e zbulojnë një video interesante

Sport janar 11, 2019 - 17:07
Detajet

Futbollisti i mirënjohur argjentinas i Manchester Cityt, Sergio Aguero, javë më parë e ka kaluar një natë me një femër në një nga klubet e natës në Los Angeles, shkruan Zëri.info.

Zoe Cristofoli është vajza me të cilën është shoqëruar Aguro e ku mediat i zbuluan disa fotografi së bashku në veturën e sulmuesit.

Ajo dallohet për tatuazhet e shumta në trupin e saj.

Së fundmi, tabloidi anglez ‘The Sun’ ia ka zbuluar një video bukuroshes në fjalë ku ajo i zbulon tatuazhet e trupit. /Zëri.info/

VIDEON MUND TA SHIKONI KËTU