Edhe Granit Xhaka poston për Ushtrinë e Kosovës

Edhe Granit Xhaka poston për Ushtrinë e Kosovës

Sport dhjetor 14, 2018 - 16:46
Detajet

Pas miratimit të pakos së ligjeve që e bën Kosovën me Ministri të Mbrojtjes dhe transferimin e FSK-së në Ushtri, edhe mesfushori kosovar i Arsenalit Granit Xhaka ka postuar në Instagram lidhur me ndodhinë e ditës.

Xhaka ka postuar një foto në Instastory të Instagramit të tij zyrtar ku ka mbishkrimin “Urime”, dhe një flamur të Kosovës, shkruan Gazeta Express.

Në foto është një ushtar kosovar me veshje ushtarake.

Image