Këso nokauti s’keni parë kurrë, e ngrin kundërshtarin në ajër

Këso nokauti s’keni parë kurrë, e ngrin kundërshtarin në ajër

Sport dhjetor 10, 2018 - 14:41
Detajet

Teofimo Lopez është autor i mbase nokautit më të paparë të vitit 2018, falë goditjes së tij të shpejtë dhe fuqishme në një meç të kategorisë së lehtë në boksin profesionist.

21-vjeçari amerikan dhuroi shfaqje ndaj Mason Menard në Madison Square Garden, fundjavën që lamë pas, duke e rrahur atë me nokaut në rund e parë, transmeton Gazeta Express.