E dashura e Dybalas 'ndez' para kohe derbin e Italisë!

E dashura e Dybalas 'ndez' para kohe derbin e Italisë!

Sport dhjetor 06, 2018 - 16:53
Detajet

Oriana Sabatini çmend Instagramin duke i lënë me gojë hapur të gjithë fansat e saj.

E dashura e sulmuesit të Juventusit, ka menduar në një farë mënyre të sfidojë Wanda Narën, vetëm pak orë përpara derbit të Italisë mes bardhezinjëve dhe Interit, si për të treguar se derbi nuk do të jetë vetëm në fushë por edhe në tribunat e Allianz Stadium, mes të dashurave bukuroshe të futbollistëve.

Së fundmi Oriana Sabatini, ka postuar një foto në Instagram teksa pozon në një vaskë me të brendshme, duke ndezur fantazinë e fansave të saj por edhe duke treguar disa nga tatuzhet e saj në pjesët sekrete të trupit.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image