Formacioni i mundshëm i Kosovës ndaj Maltës

Formacioni i mundshëm i Kosovës ndaj Maltës

Sport nëntor 16, 2018 - 16:46
Lexo detajet!

Kosova pritet të luajë ndeshjen e parafundit në Ligën e Kombeve, ku do të jetë mysafirë i Maltës në Valleta të shtunën në mbrëmje.

Ndeshja pritet të fillojë të shtunën prej orës 18:00 në Valleta dhe synimi i kosovarëve është vetëm fitorja, shkruan Gazeta Express.

Kosova është në vendin e parë me 8 pikë , dy më shumë se Azerbajxhani në vend të dytë, me të cilin do të ballafaqohet në “Fadil Vokrri” më 20 nëntor.

Në këtë foto mund ta shihni formacionin e mundshëm të ndeshjes së nesërme.

Image