Kosova publikon listën e të ftuarve

Kosova publikon listën e të ftuarve

Sport nëntor 09, 2018 - 16:37
Detajet

Përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes e ka publikuar sot listën e futbollistëve të ftuar për dy ndeshjet e ardhshme në kuadër të Ligës së Kombeve, shkruan zeri.info

Për herë të parë janë ftuar portieri Arijanet Muriqi dhe mesfushori Mirlind Kryeziu.

Grumbullimi i futbollistëve bëhet të hënën në hotel “Emerald”,  derisa stërvitja e parë mbahet të martën.

Kjo është lista:

Image