Me fitore ndaj Vardarit Shkëndija konfirmoi dominimin në Maqedoni

Me fitore ndaj Vardarit Shkëndija konfirmoi dominimin në Maqedoni

Sport tetor 21, 2018 - 23:49
Lexo lajmet e fundit nga vendi!

Skuadra e madhe shqiptare nga Maqedonia, Shkëndija, sot e ka fituar derbin e madh përball gjigantit maqedonas, Vardarit, me rezultat 0:2, shkruan "Zëri.info". 

Me këtë fitore tetovarët e “Ecologut” konfirmuan forcën e tyre dhe dëshmuan se dominimi i tyre në sezonin e kaluar nuk ishte i rastësishëm. 

Më poshtë pamjet nga fitorja e madhe e Shkëndijës kundër Vardarit. /ZERI