Kështu ndryshon tabela e Superligës pas ndeshjeve të sotme

Kështu ndryshon tabela e Superligës pas ndeshjeve të sotme

Sport tetor 21, 2018 - 17:00
Detajet

Është mbyllur sot xhiroja e 11-të e Superligës së Kosovës në futboll, shkruan Zeri.info.

Gjilani ia shkaktoi Feronikelit humbjen e parë sezonale pasi e mundi 1:0, kurse Trepça ’89 barazoi me Llapin, 1:1.

Më poshtë mund ta shihni tabelën pas ndeshjeve të zhvilluara sot dhe dje. /Zëri/

Image