Pacolli: Jemi më afër kualifikimit se kurrë

Pacolli: Jemi më afër kualifikimit se kurrë

Sport tetor 11, 2018 - 23:30
Lexo lajmet e fundit nga vendi!

Zëvendëskryeministri i Kosovës Behgjet Pacolli është shprehur optimist për kualifikimin më tutje të përfaqësues së akosoves në futbool, pas fitores me rezultat 3:1 ndaj Maltes, raporton “Zëri.info”

“Fitore e bukur e Kosovës 3-1! Jemi të parët në ligë D dhe më afër kualifikimit së kurrë. Krenar me përfaqësuesen tonë! ë ë”, ka shkruar Pacolli ne profilin zyrtar në “facebook”. /Zëri