Ahmeti pas fitores së Kosovës: Superemocione!

Ahmeti pas fitores së Kosovës: Superemocione!

Sport tetor 11, 2018 - 23:03
Lexo lajmet e fundit nga vendi!

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti është ndjerë super i emocionuar pas fitores së Kosovës ndaj Maltës me rezultat 3:1, raporton “zëri.info”

Përmes një postimi në Facebook, Ahmeti ka falënderuar djemtë e përfaqësueses së Kosovës për këtë paraqitje dhe për rezultatin pozitiv.

“Super emocione në Fadil Vokrri.  Urime Kosovë!  Falemnderit djema për këtë ndjenjë në kryeqytetin tonë!”, ka shkruar ai. /Zëri