'Lulëzon' tregu i zi gjysmë ore para fillimit të ndeshjes

'Lulëzon' tregu i zi gjysmë ore para fillimit të ndeshjes

Sport tetor 11, 2018 - 20:18
Detajet

Bileta të veriut dhe lindjes që mund të blihen me 2 përkatësisht 3 euro, po shiten me 20 përkatësisht 30 euro, shkruan zeri.info.

E kjo po ndodh afër Pallatit të Rinisë dhe Sporteve, pak përpara fillimit të ndeshjes Kosova-Malta, e vlefshme për Ligen e Kombeve./ZERI