Lëndohet futbollisti shqiptar

Lëndohet futbollisti shqiptar

Sport korrik 12, 2018 - 13:56
Lexo detajet

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare të futbollit,ëMergim Mavraj (32) është lënduar lehtë gjatë stërvitjeve dhe kjo nuk e lë të përqëndrohet siç duhet në kërkimin e klubit të ri, shkruan bild.de, përcjell albinfo.ch.

32 vjeçari nga Kosova është pranë nënshkrimit me klubin turk Trabonspor, por interesim ka edhe La Coruna e ligës së dytë spanjolle dhe disa klube italiane të ligës së dytë.

Image