Kështu u përshëndetën futbollistët e Prishtinës me tifozët e tyre pas ndeshjes në Luksemburg

Kështu u përshëndetën futbollistët e Prishtinës me tifozët e tyre pas ndeshjes në Luksemburg

Sport korrik 11, 2018 - 19:57

FC Prishtina e nxori një barazim të favorshëm në udhëtim ndaj ekipit CS Fola Esch, shkruan Zeri.info.

Skuadrat barazuan pa gola, 0:0, në ndeshjen e vlefshme për rrethin e parë kualifikues të Europa Leagues.

Dhe, pas përfundimit të ndeshjes, futbollistët e Prishtinës shkuan për t’u përshëndetur me tifozët e tyre, që i mbështetën në stadium gjatë tërë ndeshjes, e cila u zhvillua në Luksemburg. /Zëri/

Image