Formacionet zyrtare: Fola – Prishtina

Formacionet zyrtare: Fola – Prishtina

Sport korrik 11, 2018 - 17:11

SC Fola Esch dhe FC Prishtina i kanë publikuar formacionet zyrtare me të cilat do ta nisin ndeshjen e sotme, në kuadër të rrethit të parë kualifikues të Europal Eagues, shkruan Zeri.info.

Kjo ndeshje do të zhvillohet në Luksemburg dhe do të fillojë në orën 18:00.

Formacionet zyrtare:

Image