Drejtuesit e FC Prishtinës dhe ata të CS Fola Eschit drekojnë së bashku para ndeshjes

Drejtuesit e FC Prishtinës dhe ata të CS Fola Eschit drekojnë së bashku para ndeshjes

Sport korrik 11, 2018 - 13:52
Detajet

Drejtuesit e FC Prishtinës dhe ata të CS Fola Eschit kanë drekuar së bashku para ndeshjes së sotme mes dy ekipeve, transmeton zeri.info

Klubi prishtinas do të përballet me klubin nga Luksemburgu sonte në orën 18:00 në raundin e parë kualifikues të Ligës së Evropës./Zëri

Image