Trajneri Osmani dhe sulmuesi Ibraimi flasin pas fitores së madhe të Shkëndijës në Champions

Trajneri Osmani dhe sulmuesi Ibraimi flasin pas fitores së madhe të Shkëndijës në Champions

Sport korrik 11, 2018 - 13:01

Me fitoren 5:0 përballë kampionit të Uellsit, The New Saints futbollistët e Shkëndijës thuajse kanë siguruar që tani kalimin në raundin e dytë të eliminatoreve të Champions League.

Paraqitja e shkëlqyeshme dhe fitorja bindëse ka lënë të kënaqur trajnerin Qatip Osmani i cili në konferencën për shtyp pas ndeshjes lavdëroi ekipin për performancën.

Takimin me media e zbukuroi autori i katër golave kundër uellsianëve Besart Ibraimi që u shfaq në press pa pritur duke u dhënë gazetarëve mundësi të marrin opinionin e tij. /Zëri/