Seri te Fulhami?

Seri te Fulhami?

Sport korrik 11, 2018 - 11:36
Detajet

Mesfushori i Nices, Jean-Michael Seri pritet t’i bashkohet Fulhamit, raporton gazetari i njohur italian, Gianluca Di Marzio.

26-vjeçari është kthyer një njërin prej lojtarëve më të kërkuar në Evropë falë paraqitjeve të tij gjatë viteve të fundit, ndërsa disa prej klube që ishin vënë pas tij janë Roma, Napoli, Chelsea dhe Arsenal

Sidoqoftë, tani raportohet se reprezentuesi i Bregut të Fildishtë pritet t’i bashkohet klubit të sapo inkuadruar në Premierligë, Fulham. Transferimi i tij pritet t’iu kushtojë anglezëve rreth 20 milionë euro./Zëri