Përleshje në Pejë pas ndeshjes mes ‘Plisave’ e ‘Intelektualëve', ka të lënduar e të arrestuar (FOTO+VIDEO)
Fotot: Driton Bublaku

Përleshje në Pejë pas ndeshjes mes ‘Plisave’ e ‘Intelektualëve', ka të lënduar e të arrestuar (FOTO+VIDEO)

Sport maj 20, 2018 - 18:50

Përfundimi i ndeshjes ndërmjet Prishtinës dhe Dritës i ka sjellë incidentet e para, shkruan zeri.info.

Image

Në dalje të Pejës ka ndodhur një incident ku janë përleshur tifozët “Plisat” dhe “Intelektualët”.

Image

Image

Nga ky incident ka tifozë të lënduar dhe të arrestuar, por ka edhe dëme materiale.

 

Image

Image

Image

Ndërkohë, në vendin e ngjarjes kanë arritur një numër i madh i policëve, por edhe autoambulanca, që po i bart të lënduarit. /Zëri/

Image

Image