Shkëndija e feston titullin me fitore të thellë

Shkëndija e feston titullin me fitore të thellë

Sport maj 20, 2018 - 18:39

Shkëndija e ka festuar titullin e kampionit të Maqedonisë falë fitores së thellë ndaj Pelisterit, 4:0, shkruan zeri.info.

Skuadra tetovare ka fituar falë dy golave të Hasanit dhe nga një të Alimit e Junior. /Zëri/