‘Plisat’, në numër të madh në stadium
Fotot: Driton Bublaku

‘Plisat’, në numër të madh në stadium

Sport maj 20, 2018 - 15:56

Tifozët prishtinas, “Plisat” kanë mbërri në stadiumin “Shahin Haxhiislami” në Pejë, ku do ta mbështesin FC Prishtinën, shkruan zeri.info.

 

Ata janë në numër të madh në stadium dhe po bëjnë atmosferë, me shpresën që ekipi i tyre do t’i gëzojë në fund dhe se do ta festojnë së bashku titullin e kampionit të Kosovës. /Zëri/